Contact

Vertrouwenspersoon

Iedereen binnen de vereniging kan ons benaderen voor vragen, vermoedens, meldingen, klachten, en aangifte met betrekking tot (seksuele) intimidatie en ander grensoverschrijdend gedrag (zoals: pesten, buitensluiten, vernederen, bang maken, discriminatie, agressie en beschuldigingen).

  • Elke Scheffers  06-11360660 

Voel je je machteloos, onzeker, bang, boos, of vernederd neem dan zeker contact met ons op en dan gaan we samen kijken hoe we het oplossen. De gesprekken zijn vertrouwelijk!

Contactgegevens
Voorzitter:

Paul Hoes
E-mail: voorzitter@rhv-snelwiek.nl

Secretariaat:

 

Vacant
E-mail: snelwiek@handbal.nl

Penningmeester(s):

 

 

 

IBANnr NL40 INGB 0000646484
t.n.v. penningmeester R.H.V. Snelwiek

Richard Hilgers (1e Penningmeester)
Piet Koster (2e Penningmeester)

E-mail: penningmeester@rhv-snelwiek.nl

Kantine sportcomplex:

 

"DE VAAN" 010-4849882
Oldegaarde 21
3084 AA, Rotterdam
Communicatie commissie

Annet de Wit

pr@rhv-snelwiek.nl 

Technische Commissie:

Vacant

E-mail: technischecommissie@rhv-snelwiek.nl

Kantine Commissie: Angelique Bierenbroodspot 06-23426390
E-mail: kantine@rhv-snelwiek.nl
Wedstrijdsecretaris Senioren: Rena Winterberg 0186-661790
Contactpersoon HB/HA/HS:

Tristan van der Laan

tristan_van_der_laan@hotmail.com 

Wedstrijdsecretaris Zaterdag Jeugd:

Mariska van Zielst
E-mail: wedstrijdsecretariaat-jeugd@rhv-snelwiek.nl
Scheidsrechter-contactpersoon:

Andre Schoenmakers 0651463464 

Activiteiten Commissie:

Britt Schoenmakers
E-mail: activiteiten@rhv-snelwiek.nl

Websitecommissie:

Fred & Yoeri Nijsen
E-mail: info@rhv-snelwiek.nl
Sponsorcommissie: Vacant
E-mail: sponsor@rhv-snelwiek.nl
Contact-formulier
Naam*
Ongeldige invoer

E-mail*
Ongeldige invoer

Onderwerp*
Ongeldige invoer

Bericht*
Ongeldige invoer

Ongeldige invoer

U dient hier in het witte vierkantje te klikken om aan te geven dat u geen robot bent.
Het kan voorkomen dat u de cijfers/tekst over moet nemen van het plaatje.