week 50|10 t/m 16 dec 2018|Zaal
11 dec 20:00 uur
Twist/Unitas HMW1 - Snelwiek Rotterdam HMW1
Wedstrijdnr: 1870
Poule: Heren Midweek Poule ZW-ZH HMW-01 Z (halve comp.)
Accomm: Olympiahal
Veld: zaal 1
15 dec 13:45 uur
Snelwiek Rotterdam F1 - D.W.S. F3
Wedstrijdnr: 9398
Poule: F-Jeugd Poule ZW-RD GF-02 Z
Accomm: Albeda College
Veld: zaal 1
15 dec 14:30 uur
Snelwiek Rotterdam E2 - De Treffers E1
Wedstrijdnr: 9932
Poule: E-Jeugd Poule ZW-RD GE-02 Z
Accomm: Albeda College
Veld: zaal 1
15 dec 14:30 uur
Vlug en Lenig HB1 - Snelwiek Rotterdam HB1
Wedstrijdnr: 1460
Poule: Heren B-Jeugd (L) Divisie JD Zuid HB
Accomm: Glanerbrook
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Joezio Skrobiszewski
15 dec 15:25 uur
Snelwiek Rotterdam HC1 - HV Quintus HC1
Wedstrijdnr: 3566
Poule: Heren C-Jeugd Poule ZW-ZH HC-01 Z
Accomm: Albeda College
Veld: zaal 1
15 dec 18:45 uur
Snelwiek Rotterdam HB2 - Oliveo HB2
Wedstrijdnr: 1347
Poule: Heren B-Jeugd Poule ZW-ZH HB-02 Z
Accomm: Albeda College
Veld: zaal 1
15 dec 20:30 uur
ARBO Rotterdam Handbal - Green Park Aalsmeer HS3
Wedstrijdnr: 935
Poule: Heren Senioren (L) Eerste Divisie 1D HS-A
Accomm: Albeda College
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Gerben Renes
Scheidsrechter: Ilja van Driel
16 dec 11:30 uur
Snelwiek Rotterdam DS3 - Conventus DS2
Wedstrijdnr: 4077
Poule: Dames Senioren Poule ZW-ZH DS-05 Z
Accomm: Albeda College
Veld: zaal 1
16 dec 12:00 uur
Twist/Unitas HS1 - Snelwiek Rotterdam HS2
Wedstrijdnr: 5798
Poule: Heren Senioren 2e Klasse ZW-RD HS-2B Z
Accomm: Westwijk
Veld: zaal 2
Scheidsrechter: Ton v. Wissen
16 dec 13:00 uur
Snelwiek Rotterdam DS1 - Roda'71 DS1
Wedstrijdnr: 5366
Poule: Dames Senioren 2e Klasse ZW-RD DS-2B Z
Accomm: Albeda College
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Edwin van der Ent
16 dec 14:10 uur
Houten HA1 - ARBO Rotterdam Handbal HA1
Wedstrijdnr: 1037
Poule: Heren A-Jeugd (L) Divisie LJD HA
Accomm: Sporthal The Dome
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Ben Hendriks
Scheidsrechter: Leo Hendriks
16 dec 14:30 uur
Snelwiek Rotterdam HS1 - WPK/Westlandia HS1
Wedstrijdnr: 7654
Poule: Heren Senioren (L) Tweede Divisie 2D HS-B
Accomm: Albeda College
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Remco Maarsen
Scheidsrechter: Piet Otten
16 dec 16:00 uur
Snelwiek Rotterdam DS2 - DIOS DS1
Wedstrijdnr: 3223
Poule: Dames Senioren 2e Klasse ZW-DH DS-2A Z
Accomm: Albeda College
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Connie Schlarmann